slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Vydra Ve středu 15. listopadu jsme se vypravili do střediska environmentální výchovy NP Šumava ve Vimperku, abychom se naučili něco nového o vydře. Ale to jsme ještě nevěděli, že vydra je velmi hravá šelma a vše, co potřebuje, se učí hrou. Aby byl program dostatečně „vydří“, tak ani my jsme se neučili, ale hráli jsme si.

Lektora Martina Maunová si pro nás připravila nepřeberné množství zábavných aktivit. Už víme, jak vydra vypadá, čím se živí, jak dokonale ukrytá je její nora, jaké vydává zvuky a co vlastně celý den dělá. Už se ani nedivíme, že jí v šumavských říčkách není zima – na kůži o velikosti lidského nehtu má tolik chlupů, kolik máme my vlasů na celé hlavě. Třeba budeme mít štěstí a někdy se s vydrou ve volné přírodě potkáme.

Fotogalerii najdete zde.

Lenka Kohoutová, 1.A

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk