slide31 slide32 slide33 slide34

Charitativní sbírka Čtvrtým rokem probíhala na ZŠ TGM Vimperk charitativní sbírka. Akce byla vyhlášena při předvánočním programu školy dne 10. prosince 2017. Žáci 7. A při ní představili možnosti pomoci opuštěným zvířátkům ve Vimperku a okolí.

Děti a jejich rodiče mohli přispět finančně anebo prostřednictvím granulí, konzerv, pamlsků, hraček, dek atd. Vše potřebné přinášeli dobrovolníci do školy od 11. do 15. 12. 2017.

Po Vánocích si převzala vybrané prostředky paní Hejlková z odboru životního prostředí. Peníze (4270 Kč) budou použity pro dva jezevčíky – Čerta a Dara – kteří jsou ve vimperském útulku od léta a potřebují veterinární vyšetření a prostředky pro léčbu. Krmivo a ostatní dary využije kromě zdejšího psího útulku také zvířecí azyl v Záhoří u Písku.

Děkujeme všem, kteří se i letos rozhodli přispět. Moc si toho vážíme.

Alžběta Rückerová