slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Lyže, lyže, lyžičky Ve spolupráci se Ski Areálem Kubova Huť, Lyžařskou školou Kubova Huť, Půjčovnou lyžařského a snowboardového vybavení paní Tiché a naší školou byl v úterý 16. 1. 2018 zahájen již tradiční lyžařský výcvik žáků 1. stupně ZŠ TGM - „PLŠ“ neboli Půldenní lyžařská škola. Cílem našeho projektu „PLŠe“ je rozšířit hodiny tělesné výchovy o další sportovní aktivitu – sjezdové lyžování.

První lyžující skupinkou na kubovohuťské sjezdovce bylo 27 žáčků 1. ročníku naší školy. Po počátečním rozdělení do skupin podle výkonnosti se děti pod vedením zkušených instruktorů z Lyžařské školy Kubova Huť věnovaly základům sjezdového lyžování. A vedly si výborně! Měkká „bílá peřina“, nadšení, dobrá nálada, radost, veselí a chuť se naučit něco nového vládly na svahu. Vše se sešlo ve správný čas a na správném místě! A tak i ti, kteří měli lyže poprvé na nohou, dokázali v posledním dnu výcviku vyjet „pomou“ sjezdovku a pak ji následně sjet. Šikulové!!!!!!

Rády bychom touto cestou poděkovaly za milé a vstřícné vedení kurzu Lyžařské škole Kubova Huť, za příjemně strávené tři sportovní dopoledne Ski Areálu Kubova Huť a Půjčovně lyžařského a snowboardového vybavení paní Tiché za zapůjčení lyžařského materiálu.

Děkujeme.

Fotogalerii najdete zde.

Za první skupinu PLŠe Hrůšová P., Kohoutová L., Mondlová M.

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk