slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

LYŽUJ LESY V úterý 6. 2. 2018 se téměř 60 žáků z I. a II. stupně naší základní školy zúčastnilo seriálu běžeckých lyžařských závodů „LYŽUJ LESY“, které uspořádal Svaz lyžařů České republiky společně s Lesy ČR a Fischer Ski klubem Šumava Vimperk. Organizátoři z místního lyžařského klubu připravili pro malé i velké závodníky trať plnou obratnostních prvků. Děti si vyzkoušely „běžkování“ s přejezdem houpačky, slalomem, hodem na cíl, s jízdou terénními vlnami, výjezdem do kopce, ....

Od našich nejmladších prvňá ků po deváťáky, od méně zkušených po zkušené lyžaře si všichni s tratí ve Sportovním areálu Vodník poradili na výbornou a v konkurenci závodníků okolních škol ZŠ Strakonice, ZŠ Stachy, ZŠ Zdíkov, … se neztratili. Při závěrečném hodnocení účastníků, které proběhlo dle vypsaných kategorií a registrace u SLČR (Svazu lyžařů České republiky), se tak i ti, kteří „stáli“ na běžkách podruhé, potřetí, … někteří možná poprvé v životě, ocitli na stupních vítězů. Zde mrkněte na výsledky

Děkujeme všem dětem za vzornou reprezentaci naší školy a oceněným gratulujeme k dosaženým výsledkům! SKOL !!!

Fotogalerii najdete zde.

Mondlová M., Hrůšová P., Hudečková J.

Foto ze závodů najdete také zde na FB.

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk