slide70 slide71 slide46 slide72 sliede100 sliede101 sliede102 sliede105

Plavecký výcvikŽáci 4. ročníku se v letošním školním roce zúčastnili plaveckého výcviku, který probíhal v Plaveckém bazénu Sušice. Výcvik plavání probíhal od 18. ledna do 8. února 2018. Žáci si během lekcí plavání zdokonalovali techniku jednotlivých plaveckých stylů, posilovali si svou fyzickou kondici a ještě si užili spoustu legrace.

Na konci plaveckého výcviku dostali Mokrá vysvědčení, která hodnotila jejich rychlost plavání a také vytrvalost. Malí plavci se nejen zdokonalili v plavání, ale také si odnesli spoustu pěkných zážitků.

Fotogalerii najdete zde.

tř. uč. P. Malíková a M. Bačíková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk