slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Klapeto v Prachaticích Mažoretky Klapeto Vimperk se v pátek 23. 2. 2018 představily v Prachaticích na dvou vystoupeních. Pozvání na akce se jim dostalo od paní Hany Rabenhauptové z Městského úřadu v Prachaticích. Místem prvního vystoupení byl plavecký bazén, kde děvčata zpestřila slavnostní ukončení IV. ročníku kampaně „Přeplavme svůj La Manche“.

Tato kampaň byla určena především seniorům, kterým po celý měsíc únor byly zaznamenávány jejich plavecké výkony do tabulek. Dne 23. 2. bylo sděleno konečné číslo v počtu uplavaných bazénů. Úplnou tečkou za plaveckými závody bylo štafetové plavání stoletých dvojic (štafetové dvojici muselo být více jak sto let), kterých se zúčastnil i paralympionik Arny Petráček - na paralympiádě v Rio de Janeiru vybojoval zlatou medaili v disciplíně 50 metrů znak.

Z plaveckého bazénu se soubor přesunul do Domova seniorů Mistra Křišťana v Prachaticích. Mažoretky zde předvedly svá čísla s náčiním pom, flag a baton před začátkem debaty Arnyho Petráčka se seniory o sportu a před zahájením sportovních her v tomto domově.

Děkujeme za pozvání do Prachatic. Jsme rádi, že jsme mohli svou účastí podpořit tyto dvě báječné akce.

Fotogalerii najdete zde.

Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk