slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Lyžařský kurz 2018 Pobytový lyžařský kurz sedmých tříd proběhl v tomto roce na Nových Hutích od 26. 2. do 2. 3. 2018 na Klostermannově chatě za skvělých sněhových podmínek. Při týdenním kurzu byla kombinována výuka sjezdového, běžeckého lyžování a snowboardu.“ Lyžák“ byl doplněn přednáškou o práci horské služby, o správném mazání lyží. Dostalo se i na prohlídku fotografií z nejkrásnějších míst na Šumavě.

Během kurzu proběhlo také několik sportovních soutěží. Slalom byl určen sjezdařům a snowboardistům, rychlostní závod absolvovali běžkaři. Výsledky soutěží sdělili na závěrečném večírku instruktoři Jana Hudečková, Jiří Toušl a Jan Sova.

Fotogalerii najdete zde.

Jana Hudečková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk