slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Lyžařský kurz 2018 Pobytový lyžařský kurz sedmých tříd proběhl v tomto roce na Nových Hutích od 26. 2. do 2. 3. 2018 na Klostermannově chatě za skvělých sněhových podmínek. Při týdenním kurzu byla kombinována výuka sjezdového, běžeckého lyžování a snowboardu.“ Lyžák“ byl doplněn přednáškou o práci horské služby, o správném mazání lyží. Dostalo se i na prohlídku fotografií z nejkrásnějších míst na Šumavě.

Během kurzu proběhlo také několik sportovních soutěží. Slalom byl určen sjezdařům a snowboardistům, rychlostní závod absolvovali běžkaři. Výsledky soutěží sdělili na závěrečném večírku instruktoři Jana Hudečková, Jiří Toušl a Jan Sova.

Fotogalerii najdete zde.

Jana Hudečková