slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Škola nanečistoV úterý 27. března navštívilo naši školu 60 budoucích školáků, kteří si přišli vyzkoušet, jaké to bude u zápisu do školy. Paní učitelky s dětmi pracovaly ve skupinách a při různých činnostech sledovaly zralost dětí pro vstup do školy.

Společně počítali do pěti, poznávali geometrické tvary, určovali co je před a za, kreslili svého kamaráda, zkoušeli pravo-levou orientaci, učili se básničku, psali písmenka, zpívali a vyprávěli si. Součástí dnešního dne byl i den otevřených dveří.

Fotogalerii najdete zde.

Dagmar Daňková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk