slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Škola nanečistoV úterý 27. března navštívilo naši školu 60 budoucích školáků, kteří si přišli vyzkoušet, jaké to bude u zápisu do školy. Paní učitelky s dětmi pracovaly ve skupinách a při různých činnostech sledovaly zralost dětí pro vstup do školy.

Společně počítali do pěti, poznávali geometrické tvary, určovali co je před a za, kreslili svého kamaráda, zkoušeli pravo-levou orientaci, učili se básničku, psali písmenka, zpívali a vyprávěli si. Součástí dnešního dne byl i den otevřených dveří.

Fotogalerii najdete zde.

Dagmar Daňková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk