slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

19.12.2017 proběhlo školní kolo biologické olympiády kategorie  D / 6. a 7. třídy/. Celkem se z této kategorie zúčastnilo soutěže 17 žáků. Na 1. místě se umístil Filip Bělecký ze třídy 7.B , 2. místo obsadil Pavel Ouředník z téže třídy a na třetím místě byla Lucie Dolejší ze třídy 7.A.

 

17.1.2018 proběhlo školní kolo biologické olympiády kategorie C /8. a 9. třídy/. Celkem se z této kategorie zúčastnilo soutěže 23 žáků. Na prvním místě se umístila Monika Kostková z 9.A, 2. místo obsadil Jiří Podskalský z 9..B a na třetím místě byla Veronika Jirušová z 8..B.    Všichni tito žáci postoupili do okresního kola, které se uskutečnilo v dubnu. Zde si nejlépe vedl Filip Bělecký, který se umístil na pátém místě.                                                 

Blahopřejeme.

 

Mgr. Bohumila Sellnerová
Mgr. Jana Hudečková
Ing. Pavla Nováková

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk