slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Od 9. června 2018 nebude v provozu školní jídelna naší základní školy, neboť bude zahájena zásadní rekonstrukce školní kuchyně jak po stránce stavební, tak i po stránce kuchyňského vybavení, celková částka na tuto akci se blíží 11 mil. Kč. Z důvodu přestavby bude také ukončen tento školní rok  dne 25. června 2018. Stavbu zhotovující firmě Parus předáváme 15. června a do té doby musíme celý stavební prostor vyklidit. Z toho vyplývá, že 11 dní nebudeme poskytovat žákům ani zaměstnancům školy oběd. Prosím Vás, vážení rodiče, abyste tuto skutečnost vzali na vědomí a postarali se o stravování svých dětí během posledních školních dnů sami. Rekonstrukce bude pokračovat ještě v měsíci září, ale to bude ZŠ TGM Vimperk zajišťovat obědy pro žáky ve smluvně dohodnutých prostorech.

Stravování žáků 11. – 25. června 2018 proběhne v režii zákonných zástupců

Stravování žáků (oběd) – září 2018

Žáci 1. – 4. ročníku: školní jídelna v ulici Rožmberská (dohled zajišťují vychovatelky školní družiny a další pracovníci školy)

Žáci 5. – 9. ročníku: školní jídelna v ulici Nerudova (dohled zajistí pracovníci školy)

Zájemce o stravování v měsíci září ve smluvně dohodnutých náhradních jídelnách žádáme o vyplnění přihlášek a odevzdání nejpozději do 22. června 2018. Přihláška se týká strávníků platících bezhotovostně (záloha na měsíc září bude převedena z účtu plátce dne 20. 8. 2018) i hotovostně. Strávníci platící v hotovosti uhradí stravné v termínu od 20. 8. do 30. 8. 2018 u vedoucí školní jídelny Moniky Procházkové osobně v kanceláři školní jídelny (kancelář bude dočasně umístěna v budově    1. máje 268 proti ředitelně).

Případné odhlášení (přihlášení) oběda je potřeba provést den předem do 11 hodin osobně v kanceláři vedoucí školní jídelny nebo na telefonním čísle 388411133 (záznamník).

Cena oběda

Žáci 6 – 10 let          23 Kč
Žáci 11 – 15 let        25 Kč
Žáci nad 15 let         27 Kč

Vážení rodiče, všem nám záleží na zlepšení prostředí školního stravování pro naše děti. Věřím, že celou organizačně náročnou situaci zvládneme bez větších problémů i díky Vašemu přispění a toleranci.

Děkujeme za pochopení!

Mgr. Dagmar Rückerová, ředitelka ZŠ TGM Vimperk