slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

10. září 2018 se třídy 6. A a 6. B vydaly na adaptační kurz na Horskou Kvildu. Pobývali jsme zde dva dny. Program adaptačního kurzu se náramně vyvedl, vyšlo krásné počasí. Dozvěděli jsme se něco nového o chráněných krajinných oblastech a Národním parku Šumava, o pobytových znameních a lesích. Program byl napěchován zajímavými informacemi o přírodě. Při jednom z programů jsme hledali pobytová znamení v lese. Při dalším programu jsme šli za sebou se zavázanýma očima, abychom vnímali přírodu i jinými smysly než zrakem. Běhali jsme pro trojice list-květ-plod a hledali známé i neznámé rostliny.

Během těchto zajímavých aktivit nám bylo dovoleno si nasbírat i sladké borůvky.

Adaptační kurz se vydařil a všem se líbil.

Monika Jirásková 6. B

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk