slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

KeramikaKeramická hlína je považována za jeden z nejlepších arteterapeutických materiálů. Její relaxační účinek jsme mohli na vlastní kůži zakusit v úterý 16. října, kdy jsme navštívili výtvarnou třídu ZUŠ ve Vimperku. Pod vedením paní učitelky Jiřiny Fleischmannové a jejích asistentek jsme si osvojili základní techniky práce s hlínou. Naučili jsme se ji zpracovat, vyválet, vykrajovat různé tvary a jednotlivé díly spojovat pomocí šlikru. Základ našich děl jsme vytvořili pomocí šablonek, dostatek prostoru zbylo i pro naši tvořivost a fantazii. A jaký byl výsledek? To ještě nevíme. Keramické výrobky musí nejprve pořádně vyschnout a pak se vypalují v peci na vysokou teplotu. Takže to největší překvapení nás teprve čeká!

Mgr. Lenka Kohoutová a žáci 2. A

 

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony