slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Výtvarná soutěž20. října proběhlo na Srní ocenění nejlepších děl ve výtvarné soutěži, kterou na konci loňského  školního roku vyhlásil Národní park Šumava. Do soutěže bylo zasláno více jak 1300 děl  a porota měla určitě velmi těžký úkol, aby vybrala jen pár nejlepších z každé kategorie. Do soutěže se zapojil i kroužek  Dovedné ruce a také děti z druhé třídy pod vedením p. učitelky Kohoutové. Velkou radostí bylo třetí místo získané Veronikou Novákovou v její kategorii a dvě krásná čestná místa navíc pro Adama Váchu a Nelu Slivárichovou. Výstava všech oceněných obrázků bude na Srní až do března. Určitě stojí za to se na ni zajet podívat.

Alena Klausová, Lenka Kohoutová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk