slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Ve třídě je nám většinou 7 nebo 8 let, a naší republice je již 100 let. Navlékali jsme na bavlnky těstoviny a medové kroužky, tak už si dovedeme představit, o kolik let je ta naše republika starší než my. I my jsme toho za těch pár let hodně zažili, a co teprve naše republika? Prožila toho už opravdu hodně! O některých událostech jsme si četli a dívali se na filmy. Díky společné práci ve skupinách se z nás stali odborníci na český státní znak, vlajku a hymnu. I když narozeninová oslava naší republiky byla bez dortu a dárků, byla sladká zábavou a bohatá nově získanými vědomostmi.

Žáci druhých ročníků, Mgr. Lenka Kohoutová, Mgr. Martina Mondlová

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk