slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Akci Mikuláš na ledě uspořádala třída 9. B ze ZŠ TGM Vimperk. Nápad vznikl při hodinách Světa práce. Žáci si tímto způsobem alespoň trochu vyzkoušeli, co vše je potřeba k uspořádání akce. Sehnat peníze, domluvit pronájem, rozdělit si povinnosti související s organizováním soutěží pro děti, nakoupit vše potřebné na balíčky se sladkostmi, vytvořit pozvánky, plakáty, roznést je atd.

9. B připravila program na ledě 5. 12. od 16 do 17 hodin tak, že si děti mohly zabruslit, zasoutěžit, zadovádět na ledě a třeba si nechat na obličej namalovat něco hezkého.Během akce děti navštívil  Mikuláš s čerty a anděly. Mikulášská družina s dětmi pohovořila a rozdala jim balíčky s dobrotami.

 Při tom všem se jim z reproduktorů zimního stadionu linuly do uší písně s vánoční tematikou.Součástí akce byl také charitativní bufet, ze kterého veškeré získané peníze budou věnovány na opuštěná zvířata ve Vimperku a okolí. Koláče a buchty v tomto bufetu byly vyrobeny žáky 9. B a jejich rodinnými příslušníky.  

Děkuji moc dětičkám a jejich rodičům, že se akci rozhodli podpořit svou přítomností. Dětiček na akci dorazilo asi osmdesát.Dále velký dík všem, bez jejichž pomoci by akce nemohla proběhnout – třídě 9. B, Martině Mondlové, Davidu Vinšovi, pracovníkům Městských služeb ve Vimperku, Mikuláši, čertům a andělům.

Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk