slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

4. prosince se třeťáci se svými asistenty a učitelkami dali do práce a hned od rána se nastěhovali místo do tříd do kuchyňky školní družiny. Pod dohledem paní učitelky začali s vykrajováním perníčků, po jejich upečení následovalo zdobení polevou a různými cukrovými ozdůbkami. Práce malých cukrářů se velmi povedla, napekli jsme společně krásné a také moc dobré tradiční vánoční pečivo. Děkujeme všem paním asistentkám: paní Krejsové, Latkové a Bláhové za velkou pomoc. Děti byly z práce v kuchyňce nadšené a již vymýšlejí, co podniknou příště.

Mgr. Jitka Ondřejová, Mgr. Jana Frčková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk