slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Tématem letošního školního dějepisné olympiády bylo „Za poznáním, za obchodem i za prací aneb cesty jako tepny civilizace“. Olympiáda je určena pro 8. a 9. ročníky.  Olympiády se zúčastnilo 17 žáků 8. a 9. tříd. 1. místo obsadil Jan Vavřík z 9. A, 2. místo Pavel Horal z 9. A, 3. místo Filip Bělecký z 8. B. Všichni s nárokem na postup do okresního kola.

Všem řešitelům náročných olympijských úkolů děkuji za účast ve školním kole a postupujícím do okresního kola přeji mnoho štěstí v okresním kole.

Vladislava Lehečková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk