slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

1. místo                              Natálie Uhříčková (9. A) => postup do okresního kola
2. místo                              Nella Pflanzerová (8. A)
3. místo                              Martin Časta (9. A)
4. místo                              Fanda Trinh (9. A)
5. místo                              Lucie Vrtilková (9. A)
6. místo                              Pavel Kubačka (9. A)
7. - 8. místo                        Veronika Bartůšková (9. B), Jan Vavřík (9. A)
9. - 10. místo                      Veronika Jirušová (9. B), Veronika Krečmerová (9. B)

11. místo                             Zdeněk Niedoba (9. B)
12. - 13. místo                     Filip Bělecký (8. B), Pavel Ouředník (8. B)
14. - 15. místo                     Adéla Doulová (8. B), Adéla Bauerová (8. B)
16. místo                            Anežka Frühaufová (8. A)
17. - 18. místo                    Adéla Kašparová (8. A), Michal Bujok (8. A)
19. - 21. místo                    Eliška Vrajíková (9. A), Martin Matoušek (9. A), David Košnař (8. A)

Ocenění za slohovou část olympiády získali:
Nella Pflanzerová (8. A), Veronika Bartůšková (9. B), Jan Vavřík (9. A), Natálie Uhříčková (9. A), Martin Časta (9. A), Michal Bujok (8. A), Pavel Ouředník (8. B), Anežka Frühaufová (8. A)

Ocenění za gramatickou část olympiády získali:
Natálie Uhříčková (9. A), Pavel Kubačka (9. A), Fanda Trinh (9. A), Lucie Vrtilková (9. A), Veronika Krečmerová (9. B), Zdeněk Niedoba (9. B), Martin Časta (9. A), Adéla Doulová (8. B), Adéla Kašparová (8. A), Nella Pflanzerová (8. A)

Počet účastníků ve školním kole:              48 žáků z 8. a 9. tříd

Děkujeme za účast a držíme palce Natálce v okresním kole 29. 1. 2019!                

               

Alžběta Rückerová

Olympiada

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk