slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

8. ledna proběhlo v učebně přírodopisu školní kolo biologické olympiády kategorie D ( šestých a sedmých tříd ). Celkem se této soutěže zúčastnilo 20 žáků. V letošním 53. ročníku bylo hlavním tématem Příjem a výdej látek aneb Něco dovnitř, něco ven.

Žáci museli projevit jak teoretické, tak i praktické dovednosti.

V teoretické části je čekalo 17 záludných otázek, na které museli najít správné odpovědi. Poté následovala část praktická – poznávačka a laboratorní práce. Žáci měli poznat 15 rostlin včetně hub a 15 živočichů. Laboratorní práce byla zaměřena na různé typy dýchacích soustav u jednotlivých skupin živočichů.

Nejlépe si vedla Monika Jirásková ze třídy 6.B, která obsadila 1. místo, na 2. místě byl Daniel Jakl ze třídy 6.A a jako třetí se umístili Nela Ključokovová ze 7.B a Martin Narovec ze 6.A.

Blahopřeji.

Bohumila Sellnerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony