slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Chtěli bychom velmi poděkovat organizátorům charitativní vánoční sbírky na opuštěná zvířata ve Vimperku, kteří věnovali našemu útulku finanční částku 4 350,- Kč. Tyto peníze byly vybrány při akci Mikuláš na ledě a v rámci rozsvícení vánočního stromu, kde si návštěvníci mohli zakoupit výrobky zhotovené žáky ZŠ TGM. Dále nám děti a jejich rodiče darovali různé pamlsky, deky, granule a hračky. Finanční částku bychom rádi použili na opravu podlah ve výbězích před jednotlivými kotci.

Velice děkujeme organizátorům sbírky a dárcům, prostě všem, kteří neváhají pomoci tam, kde je to potřeba.

Marie Hejlková, odbor ŽP

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony