slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Vánoce jsou časem, kdy většina lidí pomáhá těm, kteří se nemají tak dobře  - např. seniorům prostřednictvím akce Ježíškova vnoučata, zvířátkům v útulcích apod.  Proto se 7. A při hodině českého jazyka, kdy se téma Vánoce probíralo, rozhodla také pomoci. Vybrala si akci s názvem Krabice od bot. Žáci, kteří se chtěli zapojit, přinesli do školy hračky, psací potřeby, knížky a také například oblečení. Toto vše bylo vloženo do krabic od bot (odtud název akce) a dovezeno do farního sboru do Volyně. Z Volyně dary 7. A – byly 3 – putovaly dětem z chudých rodin z okolí Vimperka a Volyně.

Doufáme, že udělaly radost.

Alžběta Rückerová

7Apomahala7Apomahala

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony