slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Dne 17. 1. 2019 se v naší škole uskutečnila olympiáda v německém jazyce. Této soutěže se zúčastnilo celkem 6 žáků z 9. tříd. 9. A reprezentovali Vrtiková Lucie, Uhříčková Natálie a Časta Martin. Z 9. B se na soutěži představili Kůrka Matěj, Lašáková Nikola a Jan Bohumil Hubáček. Poslední jmenovaný předvedl nejlepší výkon nejen v poslechu, ale i v popisu určeného tématu a zúčastní se okresního kola, které proběhne 6. 2. 2019 v Prachaticích.

Všem žákům děkujeme za jejich zájem o německý jazyk a za skvělé výkony a Jendovi přejeme hodně štěstí v dalším kole!

Petra Hříbalová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony