slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Dětské divadlo z Karlových Varů k nám tentokrát zavítalo na karnevalový rej. Očekávaný karneval předcházela pohádka „O Sněhurce“, při které jsme se naučili nové písně s doprovodem kytary pana Pohody. Sněhurku v podání slečny Soni doprovázeli trpaslíci z řad našich dětí. Pak následovala diskotéka, předvádění masek a nakonec sladké odměny pro téměř 80 účastníků reje. Program byl opravdu vydařený, děti zpívaly, tleskaly, tančily a celé odpoledne si opravdu užily.

Již teď se těšíme na další setkání.

Lenka Malíková

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony