slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Ve spolupráci s kubovohuťským Ski Areálem a půjčovnou lyžařského vybavení, Lyžařskou školou Kubova Huť a naší školou byl v úterý 15. 1. 2019 zahájen již tradiční lyžařský výcvik žáků 1. stupně ZŠ TGM - „PLŠ“ neboli Půldenní lyžařská škola. Cílem našeho projektu „PLŠe“ je rozšířit hodiny tělesné výchovy o další sportovní aktivitu – sjezdové lyžování. Prvními frekventanty na místním svahu bylo 27 nadějných sjezdařů z 2. ročníku naší školy. Po počátečním rozdělení do skupin podle výkonnosti se děti pod vedením zkušených instruktorů z Lyžařské školy Kubova Huť věnovaly základům sjezdového lyžování. A vedly si výborně! Měkká „bílá peřina“, nadšení, dobrá nálada, radost, veselí a chuť se naučit něco nového vládly na svahu. Vše se sešlo ve správný čas a na správném místě!

Rády bychom touto cestou poděkovaly za milé a vstřícné vedení kurzu Lyžařské škole Kubova Huť, za příjemně strávené tři sportovní dopoledne Ski Areálu Kubova Huť.
Děkujeme.

Za první skupinu PLŠe Hrůšová P., Kohoutová L., Mondlová M.

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony