slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

V úterý 29. ledna 2019 byly na krajském zasedání Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska vyhlášeny vítězné památky soutěže Památka roku 2018 pro Jihočeský kraj. Cena Památka roku je každoročně předávána za nejlepší projekt a realizaci obnovy nemovité kulturní památky. Vimperk do soutěže přihlásil budovu ZŠ TGM v parku, č. p. 167, která byla rekonstruována dlouhých 10 let. Jakožto vítěz ceny za Jihočeský kraj postupuje budova školy, která je od roku 2008 kulturní památkou, do celostátního kola. Děkujeme všem, kteří se na rekonstrukci školy podíleli, a přejeme budově ZŠ TGM č. p. 167 hodně štěstí!

Město Vimperk – text a foto

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony