slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Ve dnech 15. a 17. ledna proběhla na ZŠ TGM školní kola konverzační soutěže v anglickém jazyce. Nejprve se představili účastníci kategorie IIA, tedy žáci 8. a 9. tříd. Ti předvedli naprosto přesvědčivé a vyrovnané výkony, ale vítěz může být jen jeden a tím se tentokrát stal Fanda Trinh z 9. A díky zajímavému vyprávění a přirozenému projevu. Na druhém a třetím místě se umístila děvčata Natálie Uhříčková, rovněž z 9.A, a Veronika Bartůšková z 9.B.

V mladší kategorii IA určené žákům 6. a 7. tříd nejvíce zabodovala Tereza Czerwenková ze 7. A, která porotu zaujala zejména pohotovou reakcí na zadané otázky. Následována byla spolužákem ze 7. A Matyášem Hanžlem na druhém místě a Dianou Izhboldinou ze 7. B na místě třetím.

Michaela Donnelly