slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Ve dnech 15. a 17. ledna proběhla na ZŠ TGM školní kola konverzační soutěže v anglickém jazyce. Nejprve se představili účastníci kategorie IIA, tedy žáci 8. a 9. tříd. Ti předvedli naprosto přesvědčivé a vyrovnané výkony, ale vítěz může být jen jeden a tím se tentokrát stal Fanda Trinh z 9. A díky zajímavému vyprávění a přirozenému projevu. Na druhém a třetím místě se umístila děvčata Natálie Uhříčková, rovněž z 9.A, a Veronika Bartůšková z 9.B.

V mladší kategorii IA určené žákům 6. a 7. tříd nejvíce zabodovala Tereza Czerwenková ze 7. A, která porotu zaujala zejména pohotovou reakcí na zadané otázky. Následována byla spolužákem ze 7. A Matyášem Hanžlem na druhém místě a Dianou Izhboldinou ze 7. B na místě třetím.

Michaela Donnelly

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk