slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Matematická olympiáda pro 5. ročník, jedna z prvních matematických soutěží školního roku, měla ve školním kole 4 úspěšné řešitele – Danielu Klasovou, Martinu Smolovou, Jana Vladyku a Štěpánku Krejčí.

Vyřešení alespoň čtyř ze šesti zajímavých matematických úloh všem počtářům zajistilo postup do kola okresního, které se konalo 30. ledna 2019 v Prachaticích. Nejlepšího výsledku dosáhla Štěpánka Krejčí, jediná zástupkyně třídy V. B, která se s počtem 9 bodů umístila na pěkném 11. - 12. místě a stala se úspěšnou řešitelkou okresního kola.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a Štěpánce blahopřejeme! Přejeme též chuť do dalšího soutěžení a úspěchy v dalších matematických i jiných soutěžích.

Mgr. Zuzana Vaňková