slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Dne 4. dubna 2019 přišla do školy za žáky prvních ročníků tisková mluvčí Policie ČR z Územního odboru Prachatice por. Bc. Martina Joklová. Připomněla dětem,jak se mají chovat při cestě do školy. Na obrázcích jim vysvětlila, na co si dát pozor a jak se zachovat v situacích, které pro ně mohou být nebezpečné. Na závěr si společně odpověděli na otázky ve vědomostním kvízu. Zde žáci vybírali správné odpovědi ze tří možností. 

Došlo i na zvědavé otázky našich malých studentů.

Mgr. Martina Bačíková
(třídní učitelka 1.A)

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk