slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Dne 1. dubna proběhl v prvních třídách naší školy vzdělávací program  Zkus to zdravě. V dopoledním bloku se žáci dozvěděli mnoho zajímavých informací o zdravé stravě, o prospěšnosti pohybu pro lidské tělo, o trávení jídla v lidském organismu…Výuku vedla zkušená lektorka, která žáky zaujala a vtáhla do děje. Děti pracovaly samostatně v lavicích, na interaktivní tabuli, skupinově na koberci. Na závěr si namalovaly do  pracovních listů obrázky zdravých potravin.

Tento program proběhl v rámci projektu MAS Šumavsko.

Mgr. Martina Bačíková
(třídní učitelka 1.A)

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk