slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Dne 17. dubna jela naše třída 7. B společně se  7. A  a  6. B na ledovcové jezero Laka. Ráno jsme autobusem dojeli na Novou Hůrku a potom jsme pěšky šli na Starou Hůrku. Na Staré Hůrce jsme se nasvačili a pak prohlédli zbytky starého kostela, hroby a obnovený kostel. Po svačině jsme vyrazili na jezero Laka. Šli jsme dlouhou cestou skrz lesy, ale nakonec jsme dorazili k jezeru. Zde jsme si vypracovali pracovní listy a dozvěděli se informace týkající se ledovcového jezera. Na Novou Hůrku jsme se vraceli jinou cestou a pak vyrazili zpět do Vimperku.

Počasí nám vyšlo, bylo slunečno a sníh jsme si také užili. Myslím, že se všem exkurze velice líbila.

Diana Izhboldina, 7. B

 

Malá chvilka poezie:

Od jezera Laka známe jednoho ptáka.

Je to druh barvitý, každý se s ním vyfotí.

Kouká, kváká, vejce snáší,

přemýšlí, co dneska zbaští.

V jezeře se něco pohne, a proto to hned zobne.

Tomáš Mráz, 7. A

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk