slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Již pátým rokem se na naší škole konala 15.4.2019   rybářská olympiáda, kterou organizuje Střední škola rybářská Vodňany. Této soutěže  se zúčastnilo 15  žáků z osmých, sedmých a šestých tříd. Museli prokázat znalosti nejen o rybách, ale i vodních ptácích a rostlinách a znát odbornou terminologii při výlovu ryb.  Největší počet bodů získal Filip Bělecký ze třídy 8.B, který ztratil pouze 2 body. Na druhém místě se umístil   Tomáš Mráz ze 7.A a třetí byl Miroslav Hodina ze 6.B.

Blahopřejeme.                                    

Mgr. Bohumila Sellnerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk