slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

V jihočeském Blatné se 3. 5. 2019 konalo krajské kolo v hokejbalu za účasti týmu chlapců ze ZŠ TGM Vimperk ve složení L. Krejčí, J. Vavřík, M. Matoušek, T. Mauric z 9. A, J. Paletář, V. Dvořák, M. Zuska z 8. A, R. Kliment z 9. B a brankář D. Kůs z 6. A. Naši hokejbalisté si během celého sportovního turnaje vedli velice dobře. S týmem ZŠ Blatná hráli 1 : 0, ZŠ Zlatá stezka Prachatice porazili 2 : 0, do branky ZŠ Mirotice nastříleli 6 gólů, přičemž v síti hráčů naší školy neuvízl ani jeden gól. Nejlepším střelcem tohoto sportovního zápolení byl vyhlášen Lukáš Krejčí a nejlepším brankářem nejmladší hráč týmu Danil Kůs.

Hokejbalisté ZŠ TGM Vimperk si z Blatné odvezli zlaté medaile a postup do republikového finále v Praze. Děkujeme za skvělý výkon a výbornou reprezentaci ZŠ TGM i města Vimperk. A tak jim 29. 5. držme palce!

Josef Bejček

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk