slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

Bronzovou medailí pro naši školu skončilo okresní kolo DOPRAVNÍ SOUTĚŽE MLADÝCH CYKLISTŮ, které se konalo 14. 5. 2019 v areálu DDM a na dopravním hřišti v Prachaticích. Vyhlašovatelem soutěže byl Jihočeský kraj, DDM Prachatice, komise BESIP MÚ Prachatice, Policie ČR – Územní odbor Prachatice a Oblastní spolek ČČK Prachatice.

Žáci soutěží ve dvou věkových kategoriích  - od 10 do 12 let a od 12 do 16 let. V každé kategorii může škola postavit jeden tým. Tým je složen vždy ze dvou chlapců a dvou dívek. Každý přihlášený žák/ žákyně musí splnit 4 disciplíny – jízdu zručnosti, první pomoc, jízdu podle pravidel silničního provozu a test ze znalostí silničního provozu. Nejlépe se umístí ten, který získá nejmenší počet trestných bodů. Body se všem sčítají, a tak se vytváří umístění týmu. Důležité jsou ale i výsledky jednotlivců.  I ti jsou na konci soutěže vyhlašováni.

Z týmu starších žáků se povedlo nasbírat nízký počet trestných bodů Filipu Franckovi. Filip si tak za své výsledky vybojoval bronzovou medaili!

Jeho kolegy v týmu byli: David Chalupný, Nikola Štefková a Anežka Frühaufová.

V mladší kategorii závodili: Adriana Košnarová, Lucie Hudečková, Jan Vladyka a David Procházka

 Gratuluji Filipovi a děkuji všem za reprezentaci školy!

Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony