slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

Finále MČR v mažoretkovém sportu proběhlo o uplynulém víkendu v Náchodě. Soutěžním dnem děvčat ze souboru Klapeto Vimperk byla sobota.

V dopoledním programu se nejprve představily soutěžící, které nacvičili sestavu s náčiním flag. Zde měl soubor dvě zastoupení – juniorky miniformace flag a seniorky miniformace flag. Po flagu následovaly disciplíny s náčiním pom. V této kategorii se do soutěže zapojily kadetky se skupinovou choreografií.

Ihned po našich vystoupení proběhlo vyhlášení výsledků. Juniorky velmi mile překvapily, protože si z Náchoda přivezly bronzové medaile. Kadetky skončily na pátém místě. Jejich umístěním je skvělé vzhledem k tomu, že se představily v této disciplíně poprvé a hned se probojovaly mezi šest nejlepších v republice. Čtvrté skončily seniorky.

Všechna děvčata postupují na MS, které se uskuteční v Praze v týdnu od 19. do 24. 8. 2019.

V srpnu - přibližně 14 dní před MS – začneme tedy opět pilně trénovat.

Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony