slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

Ve čtvrtek 9. května 2019 jsme se stejně jako minulý rok zúčastnily soutěže Mladých zdravotníků a záchranářů v Prachaticích. V našem družstvu byla Veronika Bartůšková, Veronika Krečmerová, Štěpánka Žlábková, Lucie Eckertová a Valentýna Obselková. Soutěž měla dvě části – hasičskou a zdravotnickou. Ve zdravotnické nás čekala obvazová technika, transport raněného, nehoda na kole, resuscitace, popáleniny a také třeba omrzliny. V hasičské části jsme zabalily evakuační zavazadlo, popsaly hasičské přístroje a uvedly na  jaký materiál se  používají a  v co nejkratším čase jsme džberovou technikou shazovaly 10 pet lahví naplněných vodou.

Ve zdravotnické části jsme skončily na 8. místě a náš hasičský výkon porota ohodnotila 9. místem.

I když jsme nepostoupily do dalšího kola, tak nejdůležitější je stejně to, že dokážeme druhým pomoci a nebo jim dokonce zachránit život! A s tím jsme do této soutěže šly. Celkově jsme si to užily a nabyly zase spoustu nových zkušeností.      

Veronika Bartůšková, 9.B


Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony