slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

Dne 21. května 2019 žáci, kteří postoupili do druhého kola soutěže, odjeli s paní učitelkou Sellnerovou do Návštěvnického centra Kvilda. Když jsme dorazili na místo, šli jsme se nejdříve podívat na jeleny a rysy. Neměli jsme ale štěstí.

Přibližně v devět hodin jsme byli posláni na start. Obdrželi jsme desky s papírem a tužkou a mohli jsme vyrazit na jednotlivá stanoviště. Bylo jich deset a na každém jsme měli šest minut na splnění úkolu. Vždy nás čekalo něco zajímavého. Na prvním stanovišti byly rostliny, u druhého nás čekalo určování stromů podle listů nebo jehličí, na dalších byli ryby, ptáci, brouci, houby a neživé přírodniny – horniny a různé druhy půd. Po zvládnutí všech úkolů jsme si prohlédli Návštěvnické centrum, nakoupili suvenýry a vydali jsme se domů.

Vojtěch Sekan, 7.A

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony