slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Dne 18.6.2019 se konalo krajské kolo rybářské olympiády na Střední rybářské škole ve Vodňanech. Krajskému kolu předcházela oblastní část soutěže, které se účastnilo 800 žáků a 30 nejlepších postoupilo do krajského kola. Filip Bělecký z 8.B postoupil do krajského kola z přední pozice. Soutěž se skládá z jednotlivých disciplín  – teorie rybářství, poznávání živých ryb, poznávání rostlin a živočichů a chytání ryb. Celkově se Filip umístil na krásném 4. místě, kdy od třetího místa ho dělil jediný bod. V teoretické části soutěže předvedl nejlepší znalosti ze všech soutěžících.  Gratulujeme Filipovi  k výborné výsledku a reprezentaci školy.

Zapsala: P. Nováková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk