slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

Opět po roce hostila již 7. mistrovství světa v mažoretkovém sportu hala Královka v Praze. Sportovního klání, které trvalo od pondělí 19. 8. do soboty 24. 8., se vimperské mažoretky účastnily v pátek a v sobotu. V tyto dny mohla děvčata ze souboru Klapeto předvést svoje sestavy s náčiním pom a flag.

Kadetky, které reprezentovaly tým v pátek, předvedly bravurně svou nacvičenou sestavu. Vyvarovaly se chyb, držely tvary, náčiní jim nepadalo, gymnastické prvky v sestavě zacvičily skvěle a synchronně. V silné konkurenci ohodnotila porota jejich výkon 4. místem.

V sobotu juniorky a seniorky předvedly sestavy s náčiním flag. Byli jsme první v roce 2015, kdo flag v ČR na soutěži použil. Proto jsme považováni za průkopníky této disciplíny. Mnoho týmů se inspirovalo našimi prvky a prací s flagem. Proto je pro nás velmi obtížné rok co rok vymýšlet nové věci, abychom zaujali. Nicméně tento rok se nám to opět podařilo. Juniorky se staly 1. vicemistryněmi světa v miniformaci s náčiním flag. Seniorky po velmi podařeném výkonu, kdy jim nespadlo náčiní, držely tvary, vše zacvičily synchronně, vystoupaly ještě o kousek výše. Jsou mistryněmi světa v miniformaci s náčiním flag pro rok 2019.

Děkujeme všem, co nám drželi v hale a u online přenosu palce!

Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony