slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

Na pátečním galavečeru NaturVision byly vyhlášeny výsledky dětské výtvarné soutěže Máme rádi zvířata. Do soutěže zaslalo svůj obrázek přibližně tři sta dětí z 20 škol v České republice. Velmi nás těší, že celkovou vítězkou se stala naše žákyně Nela Kjučukovová. (Jejího ledňáčka můžete vidět na fotografiích.) Slavnostního vyhlášení se z důvodu nemoci nemohla zúčastnit, a tak za ni převzala ceny pro vítězku ředitelka ZŠ TGM Vimperk Dagmar Rückerová.

Nelo, gratulujeme!

Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony