slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

1.10. 2019 jsme se místo poslední hodiny vydali na Burzu škol. Ta se konala v Městském kulturním středisku ve Vimperku a byla určena žákům osmých a devátých tříd. Na akci jsme šli v rámci předmětu svět práce.

Když jsme dorazili na místo, v mojí hlavě se hned honila hlavou myšlenka, jestli mi tolik nových škol nezamotá hlavu. Zamotalo. Školy na nalákání používali nejrůznější věci. Moc nedám na lákadla jako čokoládová fontána, živá zvířata, ale na lákadla typu jazykové Cambridge zkoušky, nepovinná maturita z matematiky atd. už docela ano. Mám doma okolo sedmi letáčků a vážně uvažuji nad dvěma školami.

Nella Pflanzerová – 9. A

Burza škol mi myslím při výběru té správné školy velmi pomohla. Vybrat školu není lehké, bude na ní záviset naše budoucí povolání a strávíme na ní několik let. Mám pocit, že je důležité potkat se s lidmi, kteří námi vybranou školu opravdu studují, a slyšet jejich povídání. Pouhá necelá hodina mi změnila názor na školy, o kterých jsem dříve přemýšlela. Uvažuji o školách, o kterých jsem dříve neuvažovala a naopak jsem některé školy zavrhla.

Lucie Ciprová – 9. B

 

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony