slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

Podzimní soustředění žáků sportovních tříd pokračovalo v pátek 11. 10. tentokrát se zaměřením na orientační běh pro žáky 6. ročníku. Akci připravila paní učitelka Jana Hudečková za podpory paní Romany Roučkové a Václava Jakše.  První cvičná část byla vytýčena v okolí budov ZŠ TGM a další vedla v prostoru sportovního areálu Vodník. Jednotlivci běželi podle mapy a postupně si zaevidovali 10 orientačních bodů.

Orientační běh určitě patří k zajímavým sportům. Pomáhá žákům vyznat se v mapách i v přírodě a podporuje všestranné dovednosti účastníků. Cílem dne bylo absolvovat všechna stanoviště trati, dobře se orientovat a neztratit se. Vyhráli všichni.

Dagmar Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony