slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

Ve čtvrtek 17. září se konala akce, která probíhá na území celé republiky pod názvem Sázíme stromy. Cílem této akce je výsadba nových stromů po celé České republice. Akce byla pro širokou veřejnost i pro školy. Za ZŠ TGM se zúčastnila třída VIII.B. V lokalitě pod Hrabicemi bylo vysázeno celkem 30 stromů (jeřáb, javor, třešeň). Akce probíhala pod záštitou ČSOP Vimperk. Jeden ze stromů byl zasazen paní starostkou Ing. J. Martanovou a místostarostou Mgr. Z. Kunclem. Vše probíhalo za velmi příjemného počasí a děti měly velkou radost z dobře vykonané práce.

Mgr. Martin Procházka
třídní učitel VIII. B

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony