slide_401 slide_402 slide_403 slide_404 slide_405 slide_406 slide_407 slide_408 slide_409 slide_410 slide_411 slide_412

Dne 15.10. 2019 se žáci 7. A a 7. B zúčastnili exkurze do Techmánie v Plzni. Většina dětí se rozhodla pro obcházení atrakcí v areálu budovy, ale zbytek dal přednost programování robotů. V budově se nacházely různé atrakce, jako například: kladkostroj, nebo „loď“, která  demonstrovala potápění...tak jsme si mohli vyzkoušet, jak je pasažérům potápějící se lodi.Žáci si také mohli dát oběd v bufetu, který se tam nacházel. Také mohli jít na přednášku o tekutém dusíku - součástí byly i pokusy. Žáci, kteří byli na programování robotů, si také moc pochvalovali. Program i cesta autobusem byl fajn.                
Žákům se exkurze moc líbila.

Vojtěch  Jošt, 7.A

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony