V rámci  spolupráce s Českým zahrádkářským svazem ve Vimperku nám bylo nabídnuto namalovat s dětmi na kroužku Dovedné ruce obrázky, které by v březnu zdobily sál při akci Krtečkův ples.  Tématem bylo vše, co se týká zahrádky a práce na ní. Díla dětí pak byla vyhodnocena členy organizace a pět nejlepších prací bylo odměněno krásnými diplomy, drobnými dárky a sladkostmi. Do soutěže se zapojily i děti ze čtvrtých tříd při hodině výtvarné výchovy pod vedením paní učitelky Hrůšové. I přes to, že ples se nakonec nekonal, musím za děti velmi poděkovat všem, kteří se na soutěži podíleli, hlavně paní Jiřince Střelečkové. Věřím, že spolupráce školní družiny a ČZS Vimperk bude i nadále pokračovat.

vychovatelka v ŠD Alena Klausová

Více fotek v naší fotogalerii zde.