slide70 slide71 slide46 slide72 sliede100 sliede101 sliede102 sliede105

V úterý 19. května proběhla na naší škole v pátých třídách beseda s městskou policií, na kterou zavítal velitel pan Pavel Dub.
Nejprve seznámil žáky s funkcí městské policie. Potom žákům předvedl výzbroj a výstroj. Dál se zaměřil při výkladu především na prevenci o prázdninách. Upozornil, jak mají žáci přecházet přes vozovku, kde si hrát, kam chodit plavat, čeho se vyvarovat  /setkání s cizími lidmi, drátů na zem spadlých, neznámých předmětů/.
Závěr besedy se soustředil na správné vybavení kola a vybavení policejního auta.
Děti soustředěně sledovaly jeho výklad a ti nejlepší byly odměněni cenami. Měly i spoustu dotazů, což svědčí o tom, že je beseda zaujala.
Děkujeme panu veliteli za poutavou přednášku a paní učitelce Martině Mondlové za ukázku jejího krásného kola.

Za V. A a V. B Mgr. Bohuslava Schneiderová