slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

 Ve čtvrtek 21. května 2009 proběhlo v MěKS ve Vimperku závěrečné setkání v rámci projektu Škola nanečisto – pasování na žáka 1. ročníku. Každý z budoucích prvňáků byl uveden na jeviště svým patronem-žákem 8. třídy. Po slavnostním dekorování dostali všichni drobné dárky a symbolicky se s dětmi rozloučily paní ředitelky z mateřských školek a do ZŠ TGM je přivítala paní ředitelka Mgr. Dagmar Rückerová. Po krátkém kulturním programu dětí ze školní družiny proběhlo první setkání rodičů s budoucími třídními učitelkami a děti si mohly vyzkoušet svou zručnost v připravených soutěžích.

Děkujeme všem paním učitelkám z mateřských školek a rodičům za podporu a pomoc při realizaci projektu.

Fotogalerie ze setkání zde »

Dagmar Daňková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk