slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

 V úterý 19. května opět navštívil školní družinu divadelník a bavič Jan Vitner s novým programem. Tentokrát měly děti možnost se proměnit v cirkusová zvířata, šašky, klauny, krotitele, akrobaty a šapitó bylo na světě. Pan Vitner vždy děti naučí novou píseň, kterou sám složí. Na závěr všichni soutěžili v podbíhání švihadla, skákání v pytlích a přenášení míčku na lžíci. Dobrou zábavu nám kromě veselého pana Vitnera zprostředkovala i jeho neméně nadaná dcera Soňa.

Fotky naleznete zde »

Za školní družinu Lenka Malíková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk