slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Již druhým rokem proběhly na škole počítačové kurzy pro rodiče žáků školy.

Kurz 1 byl opět určen pro začátečníky. Absolventi kurzu dovedou uspořádávat své písemnosti do složek, do textu vkládat znaky a písmena, která se nevyskytují na klávesnici, dovedou písmo formátovat, kopírovat, nahrazovat text, používat tabulátory.

Kurz 2 si vynutili účastníci loňského kurzu. Je tedy volným pokračováním kurzu 1. Předpokládá se, že zájemci o kurz 2 dovedou již pracovat s textem. Náplní bylo formátování odstavce, vkládání obrázků do textu, tvorba okrasných nadpisů pomocí WordArtu. Naučili se tvořit a upravovat tabulku ve Wordu.

O oba kurzy byl mezi rodiči velký zájem. Bohužel počet míst je omezen počtem počítačů v učebně. Přijetí žadatelů bylo řízeno pořadím při přihlašování.

Mgr. Věra Ettlerová, vedoucí kurzu

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk