slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Tentokrát jsme dětem k jejich svátku připravili výlet za poznáním. Hned po obědě jsme se vypravili na vlakové nádraží, kde nás očekával pan Šlégr, odborník v oboru železniční dopravy. Po menších skupinách  se malí zvědavci vydali zjistit, jaká tajemství skrývá strojovna vlaku. Mohli si vlastníma rukama osahat ovládací prvky na pracovišti častého hrdiny dětských příběhů, statečného strojvůdce. V dopravní kanceláři na žáky čekala informační tabule s rozpisem vlakových spojů a s jejich aktuální pozicí. Zajímavé bylo setkání s drezínou a vrcholem se stala soutěž malých siláků v ručním ovládání výhybky. Fotogalerie zde »

Lenka Malíková, vychovatelka šk. družiny

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk