slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

ZŠ TGM se spolu s dalšími čtyřmi školami (ZŠ Veselí nad Lužnicí, ZŠ Zlatá stezka Prachatice, ZŠ Cehnice a ZŠ Netolice) začlenila do projektu Rovnováha, který je financován z ESF a jehož manažerkou je paní Ing. Ivana Kadochová.
Projekt je zaměřen na etickou výchovu na školách a bude probíhat do 30. 6. 2012. Pedagogové se zúčastní školení, výjezdních zasedání a metodici projektu budou pracovat s dětmi ve třídách i s jednotlivými pedagogy.
V rámci tohoto projektu škola obdržela interaktivní tabuli, notebook, dataprojektor, CD přehrávač a videokameru. Věříme, že realizace tohoto dvouletého projektu bude přínosem jak pro naše žáky, tak pro nás, pedagogy.

Mgr. Dana Toušlová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk